Natječaji – stipendije, mobilnost, Erasmus, Ceepus

OBAVIJEST:

Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. godini (prvi krug), i to za:

a) odlaznu mobilnost prema strateškim partnerima u 2020. g.,

b) prekograničnu mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu;

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

Važne napomene:

Prijava se sastoji od on-line prijave i dokumentacije koja se šalje na: tsveljo@ffzg.hr

Rok za on-line prijavu:  do 6. studenoga 2019.

Rok za cjelokupnu dokumentaciju (on-line prijava + dokumentacija skenirano u 1 PDF dokumentu): do četvrtka 7. studenoga do 13:00h na: tsveljo@ffzg.hr

Skrećemo pozornost na Kriterije po kojima će Povjerenstvo Filozofskoga fakulteta vršiti rangiranje prijava.  Nakon što Povjerenstvo Fakulteta izvrši rangiranje, prijave će biti dostavljene Sveučilištu u Zagrebu koje određuje konačnu rang listu.

Natječaj i Kriteriji su dostupni na mrežnim stranicama Filozofskoga

fakulteta: