Nastavnici i mentori

DOKTORSKI STUDIJ EKA – NASTAVNICI I MENTORI

dr. sc. Tomislav Pletenac, izvanredni profesor
tpletena@ffzg.hr


dr. sc. Jadranka Grbić Jakopović, redovita profesorica
jgrbic@ffzg.hr


dr. sc. Marijeta Rajković Iveta, docentica
mrajkovi@ffzg.hr


dr. sc. Tihana Petrović Leš, redovita profesorica
tples@ffzg.hr


dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević, izvanredna profesorica
nskrbic@ffzg.hr


dr. sc. Branko Đaković, redoviti profesor
bdakovic@ffzg.hr


dr. sc. Marijana Belaj, izvanredna profesorica
mbelaj@ffzg.hr; marijana@belaj.com


dr. sc. Goran Pavel Šantek, izvanredni profesor
gpsantek@ffzg.hr


dr. sc. Sanja Potkonjak, docentica
spotkonj@ffzg.hr


dr. sc. Tanja Bukovčan, docentica
tbukovcan@ffzg.hr


Naila Ceribašić, zn. savjet.
naila@ief.hr


Jasna Čapo Žmegač, zn. savjet.
capo@ief.hr


Valentina Gulin Zrnić, viš. zn. sur.
gulin@ief.hr


Ljiljana Marks, zn. savjet.
marks@ief.hr


Ines Prica, zn. savjet.
ines@ief.hr


Reana Senjković, zn. savjet.
reana@ief.hr


Tea Škokić, viš. zn. sur.
tea@ief.hr


Tvrtko Zebec, zn. savjet.
zebec@ief.hr


Mirjam Mencej, red. prof.
Mirjana.Mencej@ff.uni-lj.si


Rajko Muršič, red. prof.
rajko.mursic@ff.uni-lj.si


Maja Povrzanović Frykman, red. prof.
maja.frykman@mah.se


Torunn Selberg, prof. emerita
Torunn.Selberg@uib.no


dr. sc. Žarko Španiček, konz. savjet.
zarko.spanicek@min-kulture.hr


Jelka Vince-Pallua, znanstvena savjetnica, Institut društvenih znanosti „Ivo Pilar“
jelka.vince@pilar.hr