Zagreb-Graz Visuality and urbanity meeting

U subotu, 2.12.2017. u učionici A-125, od 14.00-16.00 sati održat će se radni sastanak na kojem će sudjelovati nastavnici i doktorski studenti
Interdisciplinarnog doktorskog programa “Visual Cultures” sa Sveučilišta Karl Franzes u Grazu te nastavnici i studenti Poslijediplomskog
doktorskog studija EKA. Studij vizualne kulture predstavit će prof. dr. Johanna Rolshoven, direktorica Instituta za kulturnu antropologiju i europsku etnologiju i voditeljica Interdisciplinarnog doktorskog programa vizualne kulture, te prof. Karl Kaser s Odjela za povijest jugoistočne Europe. Cilj sastanka je dijeljenje zajedničkih iskustava istraživanja grada i vizualnih reprezentacija društvenih pokreta te uspostava suradnje.